Automatizácia domácnosti od Somfy

Pohodlie, bezpečie a úspora energií na dosah ruky.

 
 
 

Moderné bývanie na diaľkové ovládanie

 

Domácnosť ovládaná smartphonom a sériou vopred nastavených “scenárov” vám ponúkne pohodlie i bezpečie, na ktoré si rýchlo zvyknete. Navyše získate aj výrazné úspory na energiách. Ľahko môžete ovládať osvetlenie, tienenie aj garážovú bránu.

 
 

Pozrime sa na automatizáciu domácnosti bližšie, predstavujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od našej partnerskej spoločnosti Somfy.

 
 
Zabezpečujeme inštaláciu a servis výrobkov Somfy
 

Zabezpečujeme inštaláciu a servis výrobkov Somfy

Ako automatizácia domácnosti funguje?

 

Všetky kompatibilné zariadenia sú napojené na jeden zo systémov automatizácie, pri Somfy ide o systém TaHoma® alebo Connexoon. Vy ich potom ovládate na diaľku z počítača alebo smartphonu alebo necháte pracovať scenáre, ktoré si vopred vytvoríte.

S Tahomou ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia vo Vašom smartphone.
 

S Tahomou ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek.
Stačí aplikácia vo Vašom smartphone.

 

O systéme TaHomA®

 

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti, ktorý sa stará nielen o vaše pohodlie vďaka vlastnej aplikácii pre smartphony, ale aj o bezpečie vášho domu a vašej rodiny. Poskytne vám aj spätnú väzbu, napríklad, že bola roleta v poriadku stiahnutá.

 
 
Design Tahomy pristane všetkým štýlom interiéru.
 

Design Tahomy pristane všetkým štýlom interiéru.

 

Systém TaHoma® je kompatibilná s viacerými výrobcami osvetlenia, kúrenia či kamerových systémov. Môžete v jednej aplikácii kombinovať ovládanie celého domu.

 

O systéme Connexoon

 

Systém Connexoon funguje na princípe troch aplikácií pre váš smartphone, z ktorých každá sa stará o inú časť vášho domova. Jedna o tienenie (Connexoon Window), druhá o bránu (Connexoon Access), tretia o terasu (Connexoon Terrace).

 
 

Ovládanie aplikácií, respektíve prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®, systém Connexoon však neprepojí celú domácnosť - máte na výber z ľubovoľnej kombinácie dvoch aplikácií.

 
 
Ovládajte svoju domácnosť odkiaľkoľvek so systémom Connexoon
 

Ovládajte svoju domácnosť odkiaľkoľvek so systémom Connexoon

 
Connexoon si môžete vybrať s jednou aplikáciou alebo s ľubovolnou kombináciou dvoch. Na výber máte z Connexoon Access, Terrace a Window.
 

Connexoon si môžete vybrať s jednou aplikáciou alebo s ľubovolnou kombináciou dvoch.
Na výber máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Chcete vedieť viac? Pýtajte sa

 

Nechajte si poradiť! Sme tu pre vás, nech už vás zaujíma konkrétny systém, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám. Kontaktujte nás.