Markízy na zimné záhrady

Markíza XLINE

XLINE je markíza, ktorá zatieni veľké presklené plochy, pričom nezáleží, či sú šikmé, vodorovné alebo zvislé. Pracuje na základe protiťahu, preto zostáva látka pri vysúvaní markízy vždy našponovaná.
-> cenová ponuka <-

Markíza na zimnú záhradu XLINE sa ovláda komfortne pomocou motoru, alebo diaľkovo – pomocou motoru s rádiovým ovládaním.

XLINE markíza sa môže montovať aj pod 90° uhlom. To znamená, že ňou môžete zatieniť veľké plochy a látka zostane stále našponovaná. V prípade potreby dokážeme markízu XLINE vyrobiť aj opačne - bude sa navíjať zdola nahor.

Markíza na zimné záhrady XLINE sa štandartne montuje pomocou dištančných konzol, ktoré sa kotvia do profilov zimnej záhrady. Dodatočne je XLINE možné namontovať pomocou U – konzol, prípadne s uholníkmi priamo do ostenia, alebo stropu.

Rozmery: max 7m x 5m

Nestačia Vám maximálne rozmery XLINE?

Spojený systém: stačí jeden motor pre každú sadu dvoch systémov. To Vám ušetrí Vaše peniaze.

Viacdielny systém: Samostatný motor pre každý diel XLINE,
ale potom môžete pohodlne ovládať každý diel samostatne.

Špeciálne možnosti

V prípade, že rastliny vo Vašej zimnej záhrade potrebujú špeciálnu ochranu, rozhodnite sa pre senzor slnka, ktorý Vám zabezpečí automatický chod markízy počas Vašej neprítomnosti. Senzor vetra a slnka meria aktuálny stav intenzity slnečného žiarenia a rýchlosť vetra. Keď začne svietiť slnko, markíza sa vysunie, naopak pri silnom náraze vetra sa markíza automaticky zasunie, a tak zostane markíza chránená.


Kontakt

ALUTEC, spol. s r.o.
Púchovská 8
831 06 Bratislava
tel/fax: 02 - 44 87 10 05
mobil: 0903 692 330
e-mail: alutec@alutec.sk

Gallery

sun_stop_hacik p1010095 dubravia_zaluzie_terasy sun_stop